• Piotr Wolniak

  Ze względu na osobiste doświadczenie, specjalizuje się w treningu siłowym.  Moim celem jest podniesienie twojej jakości życia poprzez wypracowanie konkretnych założeń. By to osiągnąć – oprócz moich kompetencji – potrzebna jest nam Twoja determinacja i konsekwencja w działaniu.


  Specjalizacje:

  » Trening siłowy

  » Trening ogólnorozwojowy

  » Trening funkcjonalny

  » Trening z elementami fizjoterapii

  » Prowadzenie zawodników pod zawody sylwetkowe

  Więcej
 • Anna Kasińska

  Jestem kobietą, a więc wiem, czego pragną inne kobiety.  Pomogę Ci osiągnąć to, o czym marzysz. Zmotywuję Cię do pokonywania słabości, pokażę Ci ile masz w sobie siły. Moja profesja to moja pasja, dlatego dążenia swoich podopiecznych traktuję jako osobiste wyzwanie.


  Specjalizacje:

  » Trening ogólnorozwojowy

  » Trening wydolnościowy

  » Trening siłowy

  » Trening funkcjonalny

  » Cross training

  Więcej
 • Ariel Jarosz

  Ariel Jarosz to trener personalny, który silny nacisk kładzie na odpowiednią motywację trenującego. Swoją pracę z nim zaczyna zatem od psychologicznych aspektów, jakie towarzyszą podejmowaniu wysiłku. Liczne kursy coachingu i mentoringu, jakie przeszedł nasz trener, dają mu odpowiednie kwalifikacje do pracy nad motywacją innych. Poza doświadczeniem trenerskim w zakresie kulturystyki i fitnessu lata gry w piłkę nożną i futsal oraz multidyscyplinarny kierunek studiów, jaki ukończył na Politechnice Łódzkiej, czynią z Ariela trenera o szerokich horyzontach i zdolnościach pracy w zespole. Ciągły kontakt z podopiecznym, z którym trenuje, Ariel uważa za niezbędny element w przypadku treningów, po których spodziewamy się widocznych rezultatów. Te będą nie tylko widoczne, ale i odczuwalne – oprócz ćwiczeń Ariel serwuje bowiem zdrową, zbilansowaną dietę i codzienne wsparcie.

  Więcej